Bottoms, J.D. Michaels, J.E. Murdock, W.C. Prince, J.D. Slaton, C.T. |
|
Brooks, T.D. Hanamura, G.R. Hoctor, E.L. Tarazon, F. |
|
Ball, W. B. Deguchi, W. Ferrel, J.W. |
|
Arvold, R.E. Barnum, D. Barr, R.J. Birenbaum, J.A. Braswell, H.J. Bruce, W. Burk, O.P. Conlin, K.J. Cook, L.A. Curtis, B. DeSylva, F.G. Dumbleton, C. I. Fukuma, M. Gilsdorf, R.J. Green, F.A. Grimm, F.P. Hahn, W.T. Hart, F.H. Hewitt, C.E. Hewitt, J.R. Hildebrand, G.M. Hodson, W.R. Howard, R.M. Ichiriu, K. Ishida, T.J. Iwatsubo, J.M. Jones, K.W. Jones, W.P. Kamoto, K. La Pierre, F.P. Lee, G.Y. Ley, E.R. Litten, W.R. Lomax, C.B. Marshall, T.A. Martin, G.K. McCarty, W.C. Miller, K.F. Minster, I. Morintsu, T. Mundorff, W.H. Myers, C.F. Nishida, G. Obremski, J.R. O'Campo, A.P. Openshaw, H. Pitt, R.C. Pontacq, P.L. Ratcliffe, K.C. Riskin, H.S. Schadeck, R.M. Selvin, P.T. Varozza, V.W. Wada, Y. Wardle, J.K. Whaley, H.L. Wilson, T.E. Zeppetello, J. |
|
Baker, R.W. Baugh, D. Crawford, R.A. Fry, O.K. Hoagland, C.A. Maska, F.C. Matsuura, T. Tanouye, E. |
|
Baltera, C. Gruber, E.G. Lespinasse, L.V.. Mattus, G.E.. Spitzer, F.L.. Williams, C. Whitman, H.S. |
|
Antuono, A.J. Kittrell, L.W. Polo, A. Sloan, A.E. Tygart, W.P. |
|
Crusselle,A.B. Gibson,T.W. Sammon,F.Q. Williams, J.F. |
|
Hiroshima, A.. Kelpin, A.J. Nagata, M. Rappleye, J.D. Shimada, B.M. Walter, I.M. Yasui, T. |
|
Berndt, R.K. Buchbinder, R.F. Crane, C.C. Dodge, M.E. Frydman, J. Greeson, R.L. Jankowski, A.M. Kelly, K.G. Madsen, R.J. Marconi, R.T. Meitner, F.W. Oakwood, N.B. Okamoto, S.I. Pisano, S.J. Porter, W.B. Rust, W.F. Shanahan, D.P. Sherman, D.C. Smith, L.E. Tatone, M.A. Yokobe, F. |
|
Coogan, R.D. Eikstaedt, C.N. Garner, T.S. Geyer, H.E. Palmer, M.A. Smiecinski, J.J. Snyder, R.C. Stephens, G.W. Tentinger, W.R. |
|
Borwick, R.D. Bryant, H.K. Carmichael, W.A. Cope, L.E. Goodman, R.D. Edwards, A.B. Hall, L.T. Hartung, V.R. Hitchens, W.M. Kuhl, W.B. Riemenschneider, A.J. Trump D.A. Elings, A.V. |
|
Adamson, D.A. Drake, H.F. Roberts, J.F. Somer, J.L. Thompson, R.G. Vetter, J.R. |
|
Greenwell, H.J. Groce, T Powell, W.M. |
|
Daigle, J.W. LeClare, S.A. Savell, C.F. Waggenspack, F.B. |
|
Bean, K.L. Davis, C.W. Hartford, R.B. |
|
Walker, A.H. |
|
Clifford, D.J. Foristall, J.L. Gaul, J.M. Georgopoulos, L. Ibbotson, W. Kolodny, R.L. Margosian, A. Porter, L.E. Puzo, A. Scott, T.C. Spurr, J.S. Sullivan, J.D. Traversy, J.E. Tramblay, A.L. |
|
Delmage, S.H. Johnson, R.W. Oeming, R.J. Olsen, R.H. Sadger, G.T. Velick, G.J. Warner, D.T. |
|
Anderson, A.R. Arbingast, A.R. Bruns, E. Carlson,M.R. Chapman, H.C. Dimond, S.D. Erickson, J.N. Espelien, E.L. Gandrud, B.. Hjelm, G.R. Ito, A. Jensen, A.W. Karls, D.R. Larsen, L.P. Laroux, E.D. Melzer, R.W. Miller, J.B. Norland, R.B. Oestreich, L.K. Osborne, E.M. Piper, H.C. Sato, J.H. Schrutz, F.J. Stewart, R.J. Warner, D.T. |
|
Bailey, J.W. Bevill, C.B. Garner, R.G. Goings, L.C. McCauley, J.E. |
|
Barnes, E.A. Bear, J.. Coale, H.R. Dawson, W.M. Francis, R.E. Korff, W.A. Krink, J.W. Marsbutz, J.W.B. McCauliffe, R.J. Morris, C.E. Riley, O.. Rohr, F.L. Semon, L.G. Umphenour, C.F.R. VanWinkle, W.T. Blakley, W.O. Cross, E.T. |
|
Jesseppe, T. Larson, R. Mueller, A.G. Penner, E.J. |
|
Borzich, H.E. Denning, O.F. Dykeman, N.G. Hinchey, J.R. Johansen, R.W. Price, W.M. Sigea, G.. Schmidt, E.H. Viner, E.J. West, R.P. |
|
Ito, T. Oshima, G.T. |
|
Janetos, Peter |
|
Bolliger, R.J. Brush, R.L. Daiute, J. Fadem, D. Fullowan, R.F. Hildebrand, R.T. Kwiatkowski, J.R, Mosior, M.T. Pascucci, F. Rowett, R.M. Telkowski, E.W. Unger, J. |
|
Aanonsen, A.S. Baker, M.F. Bell, J.T. Berkowitz, M.S. Berg, F.C. Beyhl, G.F. Bloom, S. Bradfield, E. Bradley, E.J. Bradley, T.J. Byrne, W.F. Clarke, G.H. Cordell, R.T. Dalecky, F.A. Diamond, F. Dignam, F.J. Draper, G.T. Ellentuck, A.J. Fisher, E.C. Francisco, E.R. Gillard, T.F. Glucksman, G.H. Green, A. Greenman, R.E. Harvey, H.W. Kempe, R.J. Kozick, S.C. Lattanzio, L.J. Laureno, R.P. Laverghetta, S. Lennon, E.P. Lohrey, R.G. Luttman, W.G. Madonia, C.F. Manoogian, H. Marshall, R.F. Massa, P.W. Melrose, J. Menghi, R.W. Mille, E.J. Mullen, J.J. Orton, G.M. Osterhoudt, D.J. Padlino, V.A. Parente, D.D. Pittsford, J.F. Proios, N.G. Rachlin, A. Reiss, J.D. Rengey, C.W. Rider, J.M. Roche, E.J. Roth, N.R. Rowles, W.S. Rubel, S.J. Schultz, W.E. Sinasky, S.C. Skriloff, B. Smach, C.S. Smalls, J.J. Taub, M. Wallen, H.A. Weingast, H. Weissman, M. Williams, C.W. Bogin, N. Sperdakos, J. |
|
Anderson, C.W. Burleson, R.J. Ellis, J. McCann, M. |
|
Chilson, S.D. Engel, W.C. |
|